Krok po kroku

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego którego znajdziesz na naszej stronie lub wyślij wiadomość na nasz adres e-mail lider.sc@wp.pl. Jeżeli masz pytania i wątpliwości skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 32 237 47 04 . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

2. Rozpoczęcie współpracy

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h w celu omówienia szczegółów współpracy. Na podstawie wypełnionego formularza oraz krótkiej rozmowy przygotujemy dla Ciebie kilka ofert dobranych odpowiednio do Twojego doświadczenia i poziomu języka niemieckiego.

3. Formalności

Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty omówimy szczegóły wyjazdu oraz przystąpimy do podpisania umowy. Podpisywana umowa zostanie szczegółowo omówiona przez naszych pracowników. Zorganizujemy również dla Ciebie podróż w obie strony dzięki czemu nie musisz martwić się o transport.

4. Praca

Podczas pobytu nasi pracownicy będą służyć Ci pomocą oraz radą w każdej sytuacji. Również będziesz mieć kontakt z koordynatorami Polskimi po stronie niemieckiej.

5. Powrót

Kiedy czas Twojego powrotu będzie się zbliżał zorganizujemy dla Ciebie powrotny przejazd oraz znajdziemy opiekunkę która przejmie Twoje obowiązki.